מציאת ספא בהרצליה

הרצליה מציעה את השילוב המושלם שבין מרחב אורבני מזמין לבין חוויית נופש הסמוכה למרינה הקסומה. אז נכון, לא תמיד אפשר לסגור נופש או חופשה למשך מספר ימים, אך למי מכם שמבקש להתנתק ליום אחד ולו למספר שעות בודדות - כאן תמצאו את המתחמים שיענו ויעלו על הציפיות.
ברוכים הבאים לתיק תק ספא, האתר המוביל בישראל למתחמי ספא יוקרתיים. החיפוש אחר הספא המושלם יכול לא אחת להתגלות כמלאכת מחשבת; לכן, צוות האתר שינס את מותניו, הפשיל את שרווליו, חיפש וריכז עבורכם את מתחמי הספא היוקרתיים והאיכותיים בישראל.
כל מתחם ספא, כולל בתוכו את האבזור החדיש ביותר, ומנוהל ומתופעל על-ידי צוות מוכשר ומנוסה של מעסים ומעסות בעלי ההסמכה הנדרשת. כל זאת כדי להבטיח לכם חוויית ספא משחררת, מרגיע ומלאה בשקט, נחת ושלווה.

אורבניות לצד נופש

מדהים לגלות את הניגודיות הכה רבה בהרצליה, ועד כמה היא משתלבת בהרמוניות נפלאה.
מתחמי הספא של תיק תק ממוקמים במרכזה הכלכלי של העיר הרצליה, כאשר במרחק הליכה קצרצר, אנו יכולים לפתע למצוא עצמנו במרינה הקסומה המביאה עמה נופים עצרי נשימה וקסם השמור אך ורק לים התיכון התכול והנפלא.
ספא איכותי יכול לשאוב אותנו אליו למשך יום שלם ואת חלקנו למספר שעות. למי מכם שיהיה מעוניין או מעוניינת בהפיכת יום הספא לבילוי של יום שלם, ניתן למצוא באזורי הספא, מגוון מתחמי בילוי, מסעדות וברים.
אז נכון, לא ניתן לקחת נופש למספר ימים, אך בהחלט ניתן וחשוב, להעניק לגופנו ולנפשנו הפסקה, ולו לזמן קצר.

צוות מקצועי ומנוסה

כל מטפל ומטפלת מנוסים ומוסמכים בביצועם של מגוון סוגי עיסוי שונים לרבות עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי 4 ידיים, אבנים חמות, רקמות עמוק ואף עיסוי לנשים הרות.
חשוב לציין שאת סוגי העיסוי המוצעים בכל מתחם ומתחם, יש לבחון ולבדוק מול המתחם עצמו. באפשרותכם להיוועץ עם המוקד הארצי של תיק תק שישמח לסייע לכם בכל שאלה.

חבילות ספא אטרקטיביות

בתיק תק ספא תמצאו מגוון עשיר של חבילות ספא במחירי מבצע החל מספא ליחיד ועד לזוגות, מספא ליום אחד, דרך חבילות ספא משולבות עם לינה.

You may also like

צפה בהכל
Example blog post
Example blog post
Example blog post